Meist

Peatöövõtt | Ehituse projektijuhtimine | Üldehitus

 

Evicon Ehitus OÜ on Eestis tegutsev ehitusettevõte, mis oma põhitegevusega alustas 2008. aastal.

 

Tegevust alustasid Lõuna-Eestist Tallinnasse tulnud maajuurtega mehed ajal, mil paljud ettevõtted olid sunnitud selle lõpetama. Kuid pühendunud, professionaalne, tugev ja kokkuhoidev meeskond tegi eduka alguse isegi sellistes tingimustes võimalikuks.

 

Parajalt ennastohverdav algus on tugevdanud ka seda teotahet, mis meis kõigis täna on. Juhuse hooleks ei jäeta midagi ja maine peab jätkuvalt püsima tõusvas joones. Eviconi kaubamärk on tegutsev ka vähemalt 50 aasta pärast.
Oleme tänulikud töötajatele, tellijatele, koostööpartneritele ja nende kõikide mõistvatele pereliikmetele, tänu kellele oleme saanud tegutseda nii kõvasti ja hästi, kui oleme seda teinud. Ka eemaloldud nädalavahetustel ja öödel.
Hea koostöö tulemusena on meie poolt valminud kodud, kaubanduspinnad, tanklad, tootmishooned, büroopinnad ja palju muud liiki ehitisi.- Suures koguses Eestimaist kvaliteeti.

 

Ehitame küll peatöövõtu meetodil, kuid erinevalt enamikest peatöövõtjatest on meie ettevõttel ka oma ehitajad. Inimesed, kellega oleme olnud kolleegid aastaid, kelle kvaliteedis oleme kindlad ja kelle peale saame alati loota. Seega juhul, kui alltöövõtja ka ei peaks mingil põhjusel püsima ajakavas, saame vajadusel aidata oma jõududega ehitust graafikus hoida.
Hoiame oma suurimat vara- inimesi. Nii töötajaid kui ka töövõtjaid.

 

Põhiväärtused:
– Ausus ja hea maine
– Meeskonnatöö ja kogemused
– Aruandlus ja täiuslikkus
– Innovaatilisus ja ettenägelikkus
– Teotahe ja vastutustunne

Parimate soovidega,

Tööstushooned

Eramud

Välistrassid, pinnasetööd

Büroo ja kaubandus

Tanklad

Korterelamud